Poleć nas znajomym

 

Poleć nas znajomym. Zyskaj 15% a nawet 20% zniżki!

Zniżka 15% dla Ciebie  i zniżka 15% dla Twojego Znajomego!

Poleć nas znajomemu, który skorzysta z naszej oferty, a oboje otrzymacie rabat  na wszystkie zabiegi oferowane przez nasz instytut. 

 

Zniżka 20% dla Ciebie  i zniżka 15% dla Twoich Znajomych!

Poleć nas więcej niż jednemu znajomemu, którzy skorzystają z naszej oferty, a wszyscy otrzymacie rabat na wszystkie zabiegi oferowane przez nasz instytut.

Zasada jest bardzo prosta,  umów telefonicznie swojego znajomego, który skorzysta z naszej oferty, a oboje otrzymacie rabat!

Rabat na zabieg przysługuje osobie zapraszającej jeżeli:

  • osoba zaproszona skorzysta przynajmniej z jednego zabiegu pielęgnacyjnego twarzy lub ciała po wcześniejszej specjalistycznej konsultacji – dopiero wtedy osoba polecająca otrzyma rabat na swój zabieg

  • osoba zaproszona będzie nowym klientem, który nigdy nie korzystał z naszych zabiegów

Liczba  poleconych znajomych jest nieograniczona. Zniżki nie obejmują zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Pełna oferta zabiegów znajduje się na stronie w zakładce OFERTA.  Promocja "Poleć nas Znajomym" nie łączy się z innymi promocjami ani pakietami.

Rezerwacja terminu

Celem umówienia dogodnego terminu wizyty prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod  numerem 609 759 559 lub mailowy biuro@jousei.pl

REGULAMIN PROMOCJI:

  1. Każdy nowy Klient, który skorzystał z usług w Jousei Medestetic Wrocław, powinien przedstawić dane personalne ( imię i nazwisko) osoby,która zachęciła go do skorzystania z oferty naszego salonu.

  2. Osoba zaproszona musi być nowym Klientem, który nigdy nie korzystał z zabiegów Jousei Medestetic Wrocław.

  3. Klient polecający Jousei Medestetic może wykorzystać 15% lub 20% rabat na dowolnie wybrany zabieg pielęgnacyjny twarzy lub ciała w naszym instytucie w terminie do 2 miesięcy od uzyskania rabatu.

  4. Datą uzyskania rabatu jest data wizyty nowego Klienta.

  5. Zniżki nie obejmują zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

  6. Jousei Medestetic Wrocław zastrzega sobie prawo zmian w regulaminie.

+48 609 759 559

©2019 by Jousei Medestetic Wrocław . Proudly created with Wix.com