Poleć nas znajomym. Zyskaj 10 % rabatu.

Zniżka 10% rabatu  dla Ciebie  i zniżka 50 zł dla Twojej/Twojego  Znajomej/Znajomego!

Poleć nas znajomemu, który skorzysta z naszej oferty, a oboje otrzymacie rabat  na wszystkie zabiegi oferowane przez nasz instytut. 

Zasada jest bardzo prosta,  umów telefonicznie swojego znajomego, który skorzysta z naszej oferty, a oboje otrzymacie rabat!

Rabat na zabieg przysługuje osobie zapraszającej jeżeli:

  • osoba zaproszona skorzysta przynajmniej z jednego zabiegu pielęgnacyjnego twarzy lub ciała po wcześniejszej specjalistycznej konsultacji – dopiero wtedy osoba polecająca otrzyma rabat na swój zabieg

  • osoba zaproszona będzie nowym klientem, który nigdy nie korzystał z naszych zabiegów

Liczba  poleconych znajomych jest nieograniczona. 

Pełna oferta zabiegów znajduje się na stronie w zakładce OFERTA.  Promocja "Poleć nas Znajomym" nie łączy się z innymi promocjami ani pakietami. Nie można sumować rabatów przy większej ilości poleceń.

Rezerwacja terminu

Celem umówienia dogodnego terminu wizyty prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod  numerem 609 759 559 lub mailowy biuro@jousei.pl

REGULAMIN PROMOCJI:

  1. Każdy nowy Klient, który skorzystał z usług w Jousei Medestetic Wrocław, powinien przedstawić dane personalne ( imię i nazwisko) osoby,która zachęciła go do skorzystania z oferty naszego salonu.

  2. Osoba zaproszona musi być nowym Klientem, który nigdy nie korzystał z zabiegów Jousei Medestetic Wrocław.

  3. Klient polecający Jousei Medestetic może wykorzystać 10% rabatu na dowolnie wybrany zabieg pielęgnacyjny twarzy lub ciała w naszym instytucie w terminie do 2 miesięcy od uzyskania rabatu.

  4. Datą uzyskania rabatu jest data wizyty nowego Klienta.

  5. Jousei Medestetic Wrocław zastrzega sobie prawo zmian w regulaminie.