Venus Legacy

Firma Venus Concept wprowadza do medycyny estetycznej nowoczesną technologię umożliwiającą bezinwazyjne kształtowanie sylwetki oraz zwiększenie elastyczności skóry twarzy, szyi i ciała.

Urządzenie Venus Legacy to wielozadaniowy system stosujący multipolarną, opatentowaną falę radiową, impulsowe pole magnetyczne w ramach technologii (MP)2 oraz technologię VariPulse™, które to gwarantują zadowolenie klienta z zabiegu oraz wygodę stosowania urządzenia.

Wskazania:

  • poprawa napięcia skóry

  • miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej oporny na ćwiczenia

  • wyszczuplenie

  • modelowanie sylwetki

  • redukcja tkanki tłuszczowej

Zabieg polega na podgrzewaniu tkanek za pomocą głowicy emitującej multipolarną falę radiową. Nie wymaga specjalnych przygotowań a podczas jego trwania pacjent odczuwa jedynie przyjemne ciepło. Urządzenie wyposażone jest w cztery głowice dedykowane do określonych okolic ciała. Dzięki możliwości kontrolowania temperatury tkanek w opracowanych okolicach dostarczamy optymalną ilość energii. Zabieg trwa od 10 do 90 minut, w zależności od wybranego obszaru. Efekty zależą od indywidualnej kondycji skóry, dlatego zalecane jest wykonanie serii zabiegów.

Antycellulitowe działanie Venus Legacy wynika z zastosowania aż czterech technologii. Wszystkie one są niezbędne do pokonania skórki pomarańczowej. Ponieważ dochodzi do rozgrzania tkanek, uwolnienie tłuszczu jest szybkie. Dodatkowo Venus Legacy działa na skórę jak lifting termiczny, czyli napina ją i ujędrnia. Jak to się dzieje? Poluzowane z wiekiem włókna kolagenowe skręcają się pod wpływem ciepła. Temperatura pobudza też produkcję nowego kolagenu.

Technologia podciśnieniowa VariPulse™ poprawia z kolei cyrkulację krwi i drenaż limfatyczny, dzięki czemu uwolnione komórki tłuszczowe oraz toksyny są szybko wydalane z organizmu. To także wpływa na redukcję cellulitu. Schodzą również zastoje limfatyczne, co szczególnie cieszy kobiety cierpiące na obrzęki np. nóg. Czwarta technologia jest związana z podnoszeniem temperatury tkanek w czasie rzeczywistym. Real Time Thermal Feedbackzwiększa bezpieczeństwo i pozwala w pełni wykorzystać efekt termiczny. Venus Legacy dzięki wysokiej temperaturze pobudza fibroblasty do długotrwałej produkcji nowego kolagenu. Jest więc to inteligentny zabieg, który nie tyle maskuje niedoskonałości skóry, co rzeczywiście poprawia jej jakość. Skóra staje się jędrna i elastyczna.

 

Zalety urządzenia:

  • Nieinwazyjny

  • Bezbolesny

  • Komfortowy

  • Wykonywany o każdej porze roku

 

Efakty zabiegów:

Umów się na zabieg.

tel. +48  609 759 559

 

VenusLegacy_B (4).jpg
VenusLegacy_B (3).jpg
Unknown-3.jpeg