Karboksyterapia Julie

Karboksyterapia Julie, to niekwestionowany hit zabiegów beauty i medycyny estetycznej!

 

Witaj w świecie inteligentnej karboksyterapii.

W systemie, który samodzielnie dobiera parametry zabiegowe nie tylko do danego wskazania, ale również do jego stadium i stopnia zaawansowania. Julie to pierwszy tak zwany inteligentny system carboxytherapy.

Karboksyterapia to terapia medyczna o szerokim spektrum zastosowania. Wykorzystuje dwutlenek węgla do walki nie tylko z nadmiarem tkanki tłuszczowej, cellulitem, rozstępami, bliznami czy łysieniem, ale również do kompleksowego odmłodzenia skóry i poprawy jej wiotkości. System karboksyterapii Julié posiada inteligentny i innowacyjny system S&INT™, który dobiera parametry zabiegowe do danego problemu, jego stadium oraz stopnia jego zaawansowania. Niespotykany dotychczas w urządzeniach do karboksyterapii tryb podgrzewania gazu minimalizuje negatywne odczucia podczas zabiegu.

Wskazania do zabiegu

 

 

 

Efekty

 

 

BEZBOLESNE  ZABIEGI

Julié jako jedyny aparat na rynku korzysta z podwójnego podgrzewania gazu - zabieg karboksyterapii jeszcze nigdy nie był tak komfortowy. Przekonaj się sama!

CERTYFIKAT MEDYCZNY

"Julié" pracuje na najwyższej klasy gazie medycznym LAPAROS, którego cechuje unikalna sterylność oraz czystość powyżej 99,5%.

Wybór karboksyterapii "Julié" daje Ci gwarancję bezpieczeństwa. Sam aparat posiada wymagane certyfikaty jakości, jednak pamiętajmy, że najważniejsza jest jakość wykorzystywanego, podczas zabiegu gazu CO2. Jedynie medyczny dwutlenek węgla o czystości > 99,5% daje nam pewność, że terapia będzie bezpieczna i pozbawiona niepożądanych skutków ubocznych. Podstawowe parametry gazu przeznaczonego do iniekcji, to < 1% tlenu, < 4% azotu oraz > 95% dwutlenku węgla.

karboksyterapia_julie_na_cialo_005.jpg
women.png

Redukcja cieni pod oczami 

Redukcja zmarszczek

Łysienie

Poprawa wiotkości skóry

Redukcja cellulitu

Redukcja łuszczycy

Unknown.jpeg

Redukcja tkanki tłuszczowej

Redukcja tkanki tłuszczowej i blizn