Karboksyterapia Julie

Karboksyterapia Julie to niekwestionowany hit zabiegów beauty i medycyny estetycznej!

 

Witaj w świecie inteligentnej karboksyterapii. W systemie, który samodzielnie dobiera parametry zabiegowe nie tylko do danego wskazania, ale również do jego stadium i stopnia zaawansowania. Julie to pierwszy tak zwany inteligentny system carboxytherapy.

 

Karboksyterapia to terapia medyczna o szerokim spektrum zastosowania. Wykorzystuje dwutlenek węgla do walki nie tylko z nadmiarem tkanki tłuszczowej, cellulitem, rozstępami, bliznami czy łysieniem, ale również do kompleksowego odmłodzenia skóry i poprawy jej wiotkości. System karboksyterapii Julié posiada inteligentny i innowacyjny system S&INT™, który dobiera parametry zabiegowe do danego problemu, jego stadium oraz stopnia jego zaawansowania. Niespotykany dotychczas w urządzeniach do karboksyterapii tryb podgrzewania gazu minimalizuje negatywne odczucia podczas zabiegu.

Julié

 

Aparat Julié to jedyne na rynku Europejskim inteligentne urządzenie do karboksyterapii z możliwością szczegółowego dobrania parametrów zabiegowych do potrzeb każdego pacjenta.

Objętość i odpowiednie ciśnienie podawanego gazu CO2 uzależnione jest od stopnia zaawansowania procesu chorobowego.

Dwutlenek węgla jest przed iniekcją podgrzewany co minimalizuje nieprzyjemne odczucia dyskomfortu podczas zabiegu.

 

 

+48 609 759 559

©2019 by Jousei Medestetic Wrocław . Proudly created with Wix.com